Widać efekty treningów

W dniu 11.02.2015 odbył się turniej na hali w Suszcu rocznika 2000 i młodsi w którym wzięła udział tworzona od podstaw drużyna juniorów młodszych.

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Czapla Kryry

2. UKS Suszec II

3. UKS Warszowice

4. UKS Suszec I

5. LKS Mizerów

Kadra na turniej:

Jakub Goraus, Sobik Adrian - Kamil Doleżyk, Tomasz Pietrzyka, Szymon Syszka, Bartosz Rybak, Patryk Błatoń, Filip Kurpas, Tomasz Marcinów.

Wyniki spotkań rozegranych przez UKS Warszowice:

UKS Warszowice - UKS Suszec 1:0

bramka dla Warszowic - Szymon Szyszka z rzutu rożnego

UKS Warszowice - UKS Czapla Kryry 1:6

Bramka dla Warszowic Bartosz Rybak

UKS Warszowice - UKS Suszec II 0:4

UKS Warszowice - LKS Mizerów 3:0

Bramki dla Warszowic Tomasz Pietrzyk ( dwie bramki w 2 minucie meczy i jedna w 4 minucie)

Tym razem nie ma opisu poszczególnych spotkań. Drużyna juniorów młodszych jest tworzona od podstaw od początku października 2014r. Część zawodników grających na turnieju nie grała ze sobą nigdy. Drużyna juniorów w podobnym składzie grała na hali w Suszcu w listopadzie zajmując wtedy 4 miejsce. W porównaniu do tamtego składu połowa zawodników jest zupełnie inna, część tych młodych ludzi dołączyła do drużyny w połowie stycznia. Tym Razem drużyna zajęła 3 miejsce. To miejsce na najniższym stopniu "pudła" pokazuje jaka jest wola i determinacja drużyny, aby poprawić swoje wyniki, walcząc do końca o każdą piłkę nie odpuszczając przeciwnikowi. Panowie pamiętajcie zajęliście 3 miejsce jest to wielkie osiągnięcie dla tak "młodej" drużyny. To WY wyszliście z inicjatywą, żeby robić treningi kondycyjne i żeby zwiększyć częstotliwość treningów na trawie, to pokazuje jaka jest wasza determinacja, jak bardzo chcecie się stać lepszymi piłkarzami i wreszcie jak bardzo chcecie wygrywać!

Na boisku nigdy nie możecie się poddać, musicie walczyć o każdą piłkę nie dla siebie, ale dla DRUŻYNY.

DRUŻYNO WALCZ DO KOŃCA!

Powiązana galeria: