LKS Wisła Mała Gospodarze

Autor:

Utworzono:

16.08.2019

Wydział Gier zweryfikował zawody LKS Wisła Mała – ZET II Tychy z dnia 27.05.18. na wynik 3:0 w.o. na korzyść drużyny LKS Wisła Mała. W drużynie ZET II Tychy, 6 zawodników występujących w zawodach, nie okazało dowodów tożsamości. Na boisku padł wynik 3:9.

LKS Wisła Mała - ZET II Tychy 3:9(2:4)

Artur Wyrwał 18, Grzegorz Waleczek 19, Paweł Wyrwał 52 - Daniel Patola 6, Bartłomiej Chlebek 22-samobójcza, Rafał Ptak 37,53,60,90, Andrzej Żołna 45, Szymon Świerczkowski 48, Oskar Świętek 70

Wisła M.: Radosław Wojciechowski - Krzysztof Waleczek, Kamil Madzia, Bartłomiej Chlebek, Grzegorz Waleczek, Marcin Kuś, Mateusz Gazda, Artur Wyrwał, Paweł Wyrwał, Kamil Wesołek, Witold Czech.

ZET II: Remigiusz Wojnar - Andrzej Żołna, Konrad Warta, Rafał Ptak, Daniel Patola, Maciej Ludwiczak, Wojciech Ligus, Tomasz Kopeć, Maciej Garus (46.Szymon Świerczkowski), Oskar Świętek, Krzysztof Kulpiński.

Żółte kartki: Bartłomiej Chlebek, Michał Obetkon, Marcin Kuś - Oskar Świętek, Remigiusz Wojnar.