MKS II Lędziny Gospodarze

Autor:

Utworzono:

22.07.2019

Do spotkania z MKS-em II Leśnik przystąpił bez siedmiu podstawowych zawodników (K.Jaromin, M.Kloc, R.Białas, Bartosz Kozyra, P.Paliczka, P.Pasternak, R.Pasternak). Szansę na rozegranie pełnego meczu dostali dziś Tomasz Kłakus (pierwszy raz w tej rundzie), Piotr Chrobok, Krzysztof Gruszka czy Marcin Zienkiewicz. Mimo ambitnej gry Leśnika, w pierwszej połowie po indywidualnych błędach gospodarze strzelili 4 bramki. Na początku drugiej połowy napór trwał i wydawało się, że gospodarze strzelą jeszcze kilka bramek, ale dobrze bronił Tomasz Kłakus i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0.

31.05.2018.(czwartek), 17:00 - Lędziny

MKS II Lędziny 4:0(4:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Marcin Majer, 6 min

2:0 - Marcin Majer, 32 min

3:0 - Adam Adamus, 33 min

4:0 - Adam Adamus, 43 min

Sędziowali: Ireneusz Golda (główny) oraz Piotr Drabik i Leszek Pałys (asystenci)

MKS II: Dawid Apajewski - Łukasz Malicki (65.Sebastian Czudaj), Grzegorz Krakowiak, Łukasz Buchała (60.Paweł Majer), Szymon Mielec (45.Maksymilian Hudy), Zbigniew Janik (73.Kacper Klimza), Marcin Majer, Karol Nowrocki, Mateusz Morks (82.Michał Dominiec), Rafał Sieradzki (46.Grzegorz Michalski), Adam Adamus.

Rezerwowi: Sebastian Denuszek.

Trener: Paweł Majer.

Leśnik: Tomasz Kłakus - Łukasz Berski, Adam Grolik, Marcin Zienkiewicz, Piotr Chrobok - Błażej Kozyra, Karol Machalica, Adrian Cebula - Marcin Koterla, Krzysztof Gruszka, Sebastian Suchan.

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Rafał Sieradzki (12.faul), Łukasz Malicki (64.faul), Adam Adamus (75.niesp.zach.) - .