Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

19.07.2019

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando Leśnika, ale bramka padła w kuriozalnych okolicznościach. Błażej Kozyra wybijał piłkę z własnej połowy a nieatakowany bramkarz źle obliczył tor lotu kozłującej piłki, która go przelobowała i wpadła do bramki.

W drugiej połowie to ZET-ka przeważała. Znakomitą okazję do wyrównania miał w 83 minucie Rafał Ptak, ale przestrzelił on rzut karny. Kilkanaście sekund po wznowieniu z piątki Michał Kilian zgrał piłkę do Marcina Koterli, który w sytuacji sam na sam strzelił gola na 2:0. Goście zdobyli honorowego gola w doliczonym czasie gry po strzale głową z dośrodkowania po rzucie rożnym.

14.04.2018.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:1(1:0) ZET II Tychy

1:0 - Błażej Kozyra, 22 min

2:0 - Marcin Koterla, 84 min

2:1 - Jakub Burczyński, 90+3 min (głową)

Sędziowali: Łukasz Kruk (główny) oraz Jacek Zawiśliński i Tadeusz Kufel (asystenci)

Leśnik: Rafał Ulman - Łukasz Berski, Bartosz Kozyra, Błażej Kozyra, Krzysztof Jaromin - Rafał Białas, Karol Machalica, Sebastian Suchan (56.Krzysztof Gruszka) - Piotr Chrobok (65.Michał Kilian), Marcin Koterla (86.Marcin Zienkiewicz), Paweł Paliczka.

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

ZET II: Piotr Jankowski - Wojciech Ligus, Mariusz Buras, Konrad Warta, Jacek Kańtor, Łukasz Wadas, Rafał Ptak, Jakub Burczyński, Maciej Garus (75.Aleksander Piotrowski), Daniel Patola, Krzysztof Kulpiński.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Żółte kartki: -.

W 83 minucie Rafał Ptak (ZET II) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).