Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

18.07.2019

Mecz w Łaziskach należał do meczów wyrównanych z bardzo małą ilością sytuacji z obu stron. W 35 minucie Bartosz Suszek wyszedł sam na sam i został sfaulowany przez wychodzącego bramkarza Leśnika. Poszkodowany pewnie wykorzystał rzut karny. 3 minuty później mogło i powinno być 1:1, ale Rafał Pasternak w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza. W drugiej połowie Rafał Pasternak był faulowany w polu karnym lecz sędzia nie odgwizdał rzutu karnego. Ten sam zawodnik po dobrej asyście Rafała Białasa mógł wyrównać, ale jego strzał z lewej nogi dobrze obronił bramkarz. Z drugiej strony po strzale jednego z zawodników Polonii z 30 metrów piłka odbiła się od poprzeczki.

Mecz odbył się na głównej płycie obiektu w Łaziskach Górnych, które i tak było bardzo grząskie. Aż 4 zawodników schodziło z boiska z kontuzjami - w drużynie Leśnika byli to Krzysztof Trela i Paweł Pasternak.

19.11.2017.(niedziela), 13:00 - Łaziska Górne

Polonia II Łaziska Górne 1:0(1:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Bartosz Suszek, 35 min (karny)

Sędziowali: Marcin Stoń (główny)

Polonia II: Marcin Topór - Bartosz Suszek (65.Szymon Słupik), Dawid Leżok, Łukasz Nierada, Piotr Piwoński (65.Krzysztof Matura), Piotr Botor (39.Grzegorz Hanus), Bartłomiej Fabian, Bartosz Just (65.Tobiasz Nawrocki), Karol Nierząd, Rafał Nierząd, Arkadiusz Witek (12.Filip Rzepka).

Rezerwowi: Dawid Fuchs.

Trener: Sebastian Hendel.

Leśnik: Wojciech Kłakus - Marcin Koterla (82.Piotr Chrobok), Adam Grolik, Błażej Kozyra, Bartosz Kozyra - Krzysztof Cituk, Rafał Białas, Rafał Pasternak - Paweł Pasternak (70.Błażej Szczotka), Krzysztof Trela (30.Karol Machalica), Sebastian Suchan (70.Krzysztof Jaromin).