MKS II Lędziny Gospodarze

Autor:

Utworzono:

28.07.2019

Wydział Gier zweryfikował zawody MKS Lędziny – LKS Woszczyce z dnia 06.05.18. na wynik 0:3 w.o. na korzyść drużyny LKS Woszczyce. W drużynie MKS Lędziny wystąpił nieuprawniony zawodnik BUCHAŁA ŁUKASZ.

MKS II Lędziny - LKS Woszczyce 1:3(0:3)

Rafał Sieradzki 65 - Piotr Dawiskiba 34,41, Robert Tkocz 38

MKS II: Dawid Apajewski - Jakub Ryłko (67.Mateusz Morks), Zbigniew Janik (75.Grzegorz Michalski), Adam Adamus (45.Rafał Sieradzki), Michał Urbańczyk (45.Karol Nowrocki), Marcin Majer (79.Michał Dominiec), Grzegorz Kostrzewa, Maksymilian Hudy (88.Marcin Szumilas), Grzegorz Krakowiak, Sebastian Czudaj.

Woszczyce: Marcin Rożek - Robert Kamiński, Piotr Dawiskiba (60.Tomasz Pająk), Karol Pitlok, Krzysztof Gajda (82.Sebastian Olszewski), Dawid Kukułka, Stefan Mycoń (45.Rafał Małecki), Robert Tkocz, Tomasz Pietrzok, Łukasz Piórek, Mateusz Koziarz (75.Mateusz Mizioch).

Żółte kartki: Grzegorz Krakowiak - Tomasz Pietrzok, Tomasz Pająk.