Pierwszy trening na trawie 2015

Dzisiaj na boisku UKS-u odbył się pierwszy trening na trawie w tym roku, który zaingerował cykl treningów mających przygotować drużynę juniorów do wiosennych rozgrywek. Zanim jednak rozpoczął się trening wszyscy zawodnicy pomogli posprzątać szatnie i uporządkować cały sprzęt sportowy, za co IM bardzo dziękujemy. Nim zawodnicy wyszli jednak na boisko czekała ich niespodzianka a mianowicie pizza co bardzo uciszyło naszą młodzież. Trening na mokrym i nierównym  boisku był nie lada wyzwaniem, ale młodzi zawodnicy nie poddali się i skutecznie znosili uroki boiska które zastaliśmy "po zimie". Mimo iż na dworze robi się ciemno już o 16:30 zdążyliśmy przeprowadzić ćwiczenie które miało na celu:

- Doskonalenie techniki strzału po nabiegu

- Doskonalenie podań bez przyjęcia piłki

- Doskonalenie zrozumienia i współpracy z partnerem

- Kształtowanie szybkości specjalnej, zwrotności i orientacji przestrzennej

Trening zakończył się wewnętrzną gierką i choć wygrała tylko jedna drużyna wszyscy mogą czuć się zwycięzcami dopóki chcą chodzić na treningi i doskonalić swoje umiejętności, ale także pograć z kolegami na boisku.

Ze względu na zbliżające się ferie zimowe, jeżeli pozwoli na to pogoda treningi juniorów zostaną zintensyfikowane. Wszystkie informacje o następnych treningach na trawie zostaną opublikowane na stronie UKS Warszowice.

Powiązana galeria: