Dzieciaki na start!!!

6 miesięcy tyle dokładnie zajęło nam wprowadzenie nowego programu szkolenia oraz spełnienie wszystkich wymogów związanych z unifikacją rozgrywek wyznaczonych przez Europejską Federację Piłkarską UEFA. Zgonie z podziałem wiekowym w sezonie 2016/2017 w rundzie wiosennej do rozgrywek ligowych nasz klub wystawi 5 drużyn młodzieżowych. Nasze drużyny rozpoczną zmagania już 7 kwietnia, a zakończą 9 kwietnia. Możemy podać już naszych rywali w lidze i tak:

I. Juniorzy młodsi (2000-2001) rozpoczną zmagania 9 kwietnia na własnym boisku, a ich rywalem będzie drużyna z

Orzesza. W lidze spotkają się także z:

1. LKS Czarków

2. Rudołtowice-Ćwiklice.

3. LKS Wisła Wielka

4. Czapla Kryry

5. Siódemka Tychy

6. LKS Mizerów

7. LKS Goczałkowice

8. AKS Nadwiślan Góra

II. Młodziki (2004-2005), a w lidze czekają ich zacięte spotkania z:

1. UKS Suszec –

2. LKS Mizerów

3. Josieniec Radostowice

4. Rudołtowice-Ćwiklice

5. UMKS Goczałkowice

6. AKS Nadwiślan Góra

7. Sokół Wola

8. Znicz Jankowice

III. Orliki (2006-2007) drużyna orlików będzie rozgrywała spotkania w systemie mecz i rewanż, a ich rywale to:

1. LKS Studzionka

2. LKS Mizerów

3. UMKS Goczałkowice

4. UKS Josieniec Radostowice

5. APN II Tychy

IV. Żaki (2008-2009) drużyna żaków zagra 3 turnieje w rundzie eliminacyjnej, po czym zostanie rozlosowana kolejna

runda rozgrywek, gdzie żaki zagrają kolejne 3 turnieje. Przeciwnicy:

1. LKS Mizerów

2. Wisła Wielka

3. Football Projekt Suszec

V. Skrzaty (2010-2013) nasza najmłodsza drużyna rozegra kilkanaście meczy systemem turniejowym szczegółowe

informacje zostaną podane przez związek piłkarski do końca marca, ale znamy już przeciwników:

1. Leśnik Kobiór

2. Polonia Tychy (dziewczyny)

3. Znicz Jankowice

4. Raki Gostyń