Zmiany

W dniu 28 lutego 2019 w sali OSP Warszowice odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu na które przybyły 23 osoby.

Podjęto następujące decyzje:

1. Przyjęto sprawozdanie Zarządu

2. Udzielono absolutorium Zarządowi UKS Warszowice na wniosek  Komisji Rewizyjnej

3. Podjęto uchwałę o zmianie Funduszu Statutowego

4. Zwiększono składki członkowskie, które od 1 marca 2019 decyzją Walnego Zgromadzenia Członków Klubu będą wynosić:

- Za pierwsze dziecko 40zł

- za każde kolejne dziecko 20zł

W kwestiach organizacyjnych przyjęto, że składki należy wpłacić na konto klubu do 20 każdego miesiąca, jeżeli wpłata dotyczy innego miesiąca niż ten w którym była dokonywana np. wpłata zaległej składki lub wpłata do przodu to należy te miesiące za które się uiszcza składkę wpisać w tytule przelewu.

Konieczność zwiększenia składki została przedstawiona na zebraniu i przedyskutowana z rodzicami. Uchwałę przyjęto jednogłośnie.