Zdrowie najważniejsze

Do 10 kwietnia obowiązywała ostatnia uchwała zarządu o zawieszeniu treningów. Tak jak w całym kraju okres obowiązywania restrykcji jest przedłużany, tak samo i my musimy przedłużyć zawieszenie treningów. Tym razem zawieszenie treningów będzie obowiązywało do 31 maja 2020. Jeżeli będzie taka możliwość to powrócimy do treningów szybciej.

Raczej będziemy także musieli zapomnieć o rozgrywkach ligowych dzieci i młodzieży w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020. Nawet jeśli epidemia zostanie ograniczona, a ilość zachorowań zacznie spadać, żaden rodzic nie puści swojego dziecka na mecz dopóki będzie istniało ryzyko zakażenia. Tu jesteśmy realistami i nie będziemy robić nadziei nikomu.

Dlatego postanawiamy:

- Zajęcia treningowe zostają zawieszone do 31 maja

- Dopóki będzie istniało ryzyko zachorowania, nie będziemy tego ryzyka powiększać wysyłając drużynę na mecz. Bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze.

- Zwalniamy swoich członków ze składek za okres od 1.05-31.05.2020

Chcemy także przekazać, że mimo zawieszenia treningów, klub nadal ponosi wydatki związane z działalnością, a te nie są małe. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.