Zdjęcia do kalendarza

W tym roku nasz klub wyda kalendarz klubowy z wizerunkiem wszystkich naszych drużyn. Ale żeby powstał potrzeba dwóch rzeczy zdjęć naszych grup oraz pomocy życzliwych ludzi.

1. Zdjęcia do kalendarza będą odbywać się na treningach w przyszłym tygodniu czyli we wtorek i środę. Prosimy o obecność na tych treningach wszystkich naszych zawodników. Przychodzimy ubrani w stroje treningowe.

2. Na kalendarzu będzie miejsce na zamieszczenie małej reklamy dla firm, które chcą wesprzeć produkcję kalendarza, nie narzucamy opłaty, liczy się gest. W tym przypadku jeżeli ktoś jest chętny to prosimy o kontakt pod nr tel. 721317930 Prezes (po godz. 14:00)

3. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup dresów i strojów meczowych oraz treningowych dla najmłodszych grup w naszym klubie

4. Zamówienia na kalendarze można składać u trenerów. Kalendarzy będzie tylko 100 sztuk