Zadania domowe

Zapowiada się dłuższa przerwa w treningach, do kiedy? nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Wiemy, że nasi zawodnicy przez dwa tygodnie będą się nudzić w domach. Nie możemy na to pozwolić.
Od wczoraj drużyny juniorów A1 i B2 rozpoczęły zabawę zainicjowaną przez trenera, co dziennie muszą stworzyć piłkarskie memy lub filmiki dotyczące zawodników UKS Warszowice na zadany temat. Najlepsze prace opublikujemy 22 marca i nagrodzimy najlepszych.
Co z młodszymi grupami?
Od jutra rusza program ćwiczeń domowych. Na czym będzie polegał? Co dziennie na naszej stronie internetowej oraz facebboku będzie się pojawiało ćwiczenie na konkretny dzień, które będzie możliwe do wykonania w domu. I tu zasada jest podobna jak w drużynach juniorów. Należy pomóc dziecku w przygotowaniu ćwiczenia i jego wykonaniu. Nagrać filmik z wykonanym ćwiczeniem i przesłać do nas za pośrednictwem naszej strony na facebooku lub na e-mail ukswarszowice@wp.pl.

Najbardziej aktywnych uczestników nagrodzimy piłkami. Zabawą są objęci zawodnicy od skrzata po trampkarza młodszego.
Najlepsze filmiki opublikujemy na naszym profilu. Zachęcamy do wzięcia udziału w aktywnym spędzaniu czasu w domu.
Nie bierzemy odpowiedzialności za wybite szyby w oknach

Zadanie na środę. Należy zrobić jedno lub kilka ćwiczeń z poniższego filmiku