"Trener roku"

Plebiscyt na sportowca roku 2018 Dziennika Zachodniego.

W plebiscycie na sportowca roku 2018 w kategorii "Trener roku" został nominowany Trener Robert Stajer.

"Sama nominacja jest już dla mnie dużym wyróżnieniem. Moim celem było i nadal jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Zobaczyć mecz Ligi Mistrzów – sama przyjemność, zobaczyć cieszące się dzieciaki na boisku po wygranym meczu –bezcenne.Jeszcze raz dziękuję osobą, które zgłosiły moją kandydaturę, nie musieliście i tak będę z UKS Warszowice, dopóki będą chcieli tego zawodnicy i ich rodzice." RS.

O tym kto zostanie „Trenerem roku” zadecyduje głosowanie. Głosy można oddać za pomocą SMS-a na numer 72355 o treści KTR.270 (koszt 2.46zł)
Więcej informacji pod linkiem