Potrzebujemy Waszej Pomocy.

Wiedzieliśmy, że ten moment kiedyś nadejdzie i poprosimy Was o pomoc. Gdy idą Święta, gdy ten szczególny czas napawa nas nadzieją i radością to nie wszyscy mogą być tak szczęśliwi jak My. W te Święta chcemy Was poprosić o pomoc dla naszych bliźnich. Sprawmy by te Święta przynajmniej dla jednej z rodzin były szczęśliwe, by w sercu dzieci zagościło szczęście, zróbmy dobry uczynek. Szlachetna Paczka o to Was prosimy. Nasz Klub mimo, że sam czasami ma problemy postanowił pomóc jednej z rodzin z powiatu pszczyńskiego i zebrać dla nich potrzebne rzeczy w ramach akcji „Szlachetna Paczka” Historię i potrzeby rodziny przedstawimy poniżej w linku. Rodzina potrzebowała najbardziej 3 rzeczy: Piętrowego łóżka, środków czystości i żywności. Łóżko i materace zostały już zakupione, na ten zakup złożyło się 3 członków zarządu. Nadal brakuje nam żywności, zabawek, środków czystości, odzieży. Wiemy, że nasi członkowie, ale także mieszkańcy Warszowic i okolicznych miejscowości maja wielkie serca i mogą pomóc. Czas nagli wszystkie rzeczy musimy przekazać 17 grudnia do Pszczyny. Jak ktoś chce przekazać jakieś rzeczy to prosimy o kontakt z następującymi osobami: Robert Stajer tel. 721317930 po godz. 14:00 lub na messengerze Agnieszka Hałacz tel. 534999441 lub na messengerze Każdy z nas dąży do tego, żeby swojej rodzinie zapewnić super Święta. W Szlachetnej paczce chodzi o to, żeby duża grupa ludzi pomogła jednej rodzinie. Każdy da coś od siebie, coś małego dla niego, ale wielkiego dla tej rodziny. Każdy małą rzecz, a paczka będzie wielka! Podarujmy Im Święta, Razem!!!

Szczegóły w linku:https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/121362/3091?fbclid=IwAR2hzFiWT03w2fgzopwKW6jmP-HXssvux9ZBA2MbAmLPT8phUak-wUA8a-w