Piknik rodzinny na zakończenie rozgrywek!

24 lipca o godz. 15:00-21:00 na boisku sportowym w Warszowicach odbędzie się III Piknik Rodzinny z okazji zakończenia sezonu rozgrywkowego. Zapraszamy wszystkich zawodników wraz z rodzicami i rodzeństwem oraz z dziadkami. Na wszystkich czeka moc atrakcji między innymi:

Duża dmuchana zjeżdżalnia

- Duży zamek do skakania

- Kiełbasa z grilla

- Medale dla naszych zawodników

- Uroczyste wręczenie pucharów za mistrzostwo ligi dla żaków, orlików i trampkarzy.

- Zabawę poprowadzi Dj, specjalną gwiazdą festynu będzie Wąski z Wydobycia czyli Jakub Tarasin oraz Dj HWR

- Mecze zawodnicy kontra rodzice. Rodzice myśleć już o składach drużyn!

Nasi zawodnicy i ich rodziny korzystają ze wszystkiego całkowicie za darmo.

Wielka prośba do wszystkich rodziców, którzy wybierają się na festyn rodzinny. Planowaliśmy tylko grilla, ale doszliśmy do wniosku, że festyn można rozpocząć od podania kawy lub herbaty. Prosimy o upieczenie ciasta i przyniesienie na festyn. Nie chodzi o jakieś drogie ciasto, obojętnie jakie bo liczy się gest. Ze względu na pogodę dobrze by było żeby ciasto nie było z galaretką lub bita śmietaną, nie dysponujemy lodówką, a takie ciasto w takiej temperaturze długo nie przetrwa.

Jest to piknik orgaznizowany w ramach naszego klubu, dlatego będzie też potrzebna pomoc rodziców, np. przy grillu.

Przypominamy wszystkie atrakcje na festynie będą dostępne za darmo dla naszych zawodników i ich rodzin, Zabawę rozpoczynamy od godziny 15:00.

Sprawy organizacyjne:

1. Na festyn będzie można wejść za okazaniem zaproszenia, zaproszenia do odbioru u trenerów. Pozwoli to na weryfikację i kontrolę liczby uczestników (zgodnie z wytycznymi ministerstwa max 250 osób nie zaszczepionych)
  2. Zaproszenie będzie składać się z dwóch części: pierwsza będzie upoważniała do wstępu na festyn, na drugiej   będzie trzeba podać liczbę osób z jaką zamierzamy zabrać na festyn i oddać trenerowi do 22 lipca!
  3. Po okazaniu zaproszenia każdy uczestnik dostanie opaskę na nadgarstek i pieczątkę na rękę co będzie upoważniało go do wstępu na festyn.
  4. Festyn będzie nadzorowany przez firmę zajmującą się ochroną takich imprez, prosimy stosować się do poleceń ochrony.
  5. Boisko w tym dniu będzie zamknięte i niedostępne dla osób postronnych