obozy letnie - informacje

Na każdym treningu można pobrać u trenera deklarację wyjazdu na obóz piłkarski oraz kartę informacyjną. Oddanie deklaracji wstępnej nie jest jednoznaczne z zapisanie na obóz, decydować będzie wpłata zaliczki, którą należy wpłacić do końca stycznia. Deklarację należy oddać do końca grudnia. (trenujemy jeszcze tylko w przyszłym tygodniu, potem jest przerwa do stycznia)

W  tym roku na obóz może pojechać także zawodnik innego klubu, albo osoba, która nie trenuje piłki nożnej, a chciałaby pojechać z nami na taki obóz. Może to być kolega lub ktoś z rodziny naszego zawodnika. Ważne, żeby to była osoba związana z naszym zawodnikiem. Warunkiem zapisania takiej osoby  jest kontakt telefoniczny z prezesem klubu lub trenerem Mateuszem. telefony są dostępne na naszej stronie.

Organizatorem obozów jest Centrum Aktywności Ruchowej w Pszczynie.