Obóz piłkarski 2023

Lokalizacja: Biały Dunajec

Termin: 22.07-29.07.2023

Koszt 1550zł

Obóz jest przeznaczony dla zawodników z rocznika 2010-2013. Można też zabrać na taki obóz kolegę lub kogoś z rodziny, nie musi być to zawodnik naszego klubu.

Zakwaterowanie w ośrodku Halina***

- komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe - każdy z łazienką + TV LCD + Wi-Fi

- całodzienne pełne wyżywienie - 3 pełnowartościowe posiłki

- do dyspozycji drużyny podczas zgrupowania 6 pełnowymiarowych boisk z trawą naturalną

- transport na obiekty treningowe

- 2 x wizyta w całorocznych basenach termalnych -bez limitu czasowego Termy "Szaflary"/"Gorący Potok"- idealna forma odnowy biologicznej - 400 m od zakwaterowania

-dodatkowe atrakcje: wycieczka na Gubałówkę - transport autokarem do miejscowości Ząb ( najwyżej położona wieś w Polsce ) - wejście na Gubałówkę, zjazd kolejka linową na Krupówki, czas wolny, wjazd kolejką linową, powrót do Zębu - czas trwania około 5 h - trasa około 15-20 km

- korzystanie z mobilnego boiska do gier 1x1 Exii Panna

- kierownik/opiekun grupy Active Sport

- NNW uczestników obozu/Generali/SIgnal

Zdecydowaliśmy się na tą ofertę ponieważ zorganizowanie obozu nad morzem lub na mazurach to koszt nie mniejszy niż 2100zł, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, a nam zależy żeby jak największa ilość dzieci skorzystała z tej oferty. Cena jest wyższa niż w zeszłym roku ponieważ mamy lepszy ośrodek, a druga sprawa to transport. Koszty transportu są niesamowite. Jest to też jedyna oferta, gdzie w cenie mamy właśnie transport i kierownika obozu, którego nie musimy już zatrudniać.

Na takich obozach patrzymy przede wszystkim na bazę treningową, a ta jest idealna. W Czarnym Dunajcu, czyli miejscowość obok, przebywała w grudniu nasza drużyna juniorów i korzystaliśmy z tych obiektów.

Zabieramy też zawodników z rocznika 2012 i 2013, dlatego zależało nam na bliskiej lokalizacji.

Zapisy pod nr tel. 721317930 oraz u tyrenerów.