Nabór do grup treningowych

Nowa grupa szkoleniowa! Zapraszamy chłopców i dziewczynki z rocznika 2014-2015!

Drugi trening odbędzie się w czwartek 9 lipca o godz. 16:45 na boisku piłkarskim przy OSP Warszowice.

Wszelkich informacji udzielają:
Damian Wowra Menadżer Akademii Piłkarskiej tel.506052849
Robert Stajer tel. 721317930

Nabór prowadzony jest we wszystkich grupach
.
Zapraszamy na treningi chłopców i dziewczyny z Gminy Pawłowice oraz z miejscowości nie należących do Gminy Pawłowice, do Akademii Piłkarskiej! Przyjmujemy każdego chętnego.
1. Do drużyn młodzieżowych: - Chłopców z roczników 2002-2015 oraz dziewczynki z roczników 2010-2015
2. Do drużyny seniorów wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16 lat.

Nie stawiamy żadnych wymagań początkowych, z racji tego że zadanie jest dotowane przez Urząd Gminy Pawłowice przyjmujemy każdego kto chce nauczyć się grać w piłkę nożną.

Zapewniamy wspaniałą atmosferę na treningach, a nasi trenerzy oprócz tego, że posiadają licencję trenerską, przechodzą specjalistyczne kursy przygotowujące do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nasi zawodnicy biorą udział w rozgrywkach ligowych PZPN oraz wielu turniejach krajowych i międzynarodowych.
Organizujemy obozy sportowe. W tym roku nasi zawodnicy byli w Barcelonie podczas ferii zimowych. W zeszłym roku byliśmy w Ustce. W tym roku w wakacje przez epidemię nie organizujemy obozów, ale wierzymy, że w przyszłym roku już wszystko wróci do normy.

Informacji szczegółowych udziela nasz Menadżer Akademii Piłkarskiej oraz Prezes Klubu.

Przed przyjściem na trening prosimy o kontakt telefoniczny z Menadżerem, który w zależności od rocznika poda datę i godzinę treningu.

Menażer Akademii – Wiceprezes Damian Wowra tel.506052849
Robert Stajer - Prezes tel. 721317930 (po godz. 14:00 )
ukswarszowice@wp.pl

Składka członkowska to tylko 40zł miesięcznie!
Zapraszamy!!