Juniorzy na remis

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie naszych juniorów starszych z LKS Frydek. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy na przerwę schodzili do szatni z jedno bramkowym prowadzeniem. W pierwszej połowie mieliśmy wiele sytuacji do zdobycia gola, ale za każdym razem zamiast w końcowym etapie akcji strzelać to nasi zawodnicy próbowali dograć do kolegi, nie zawsze lepiej ustawionego co skutkowało brakiem zdobytej bramki.

W drugiej połowie wychodzimy jeszcze bardziej zdeterminowani żeby pokazać, że wynik nie odzwierciedla tego co dzieje się na boisku. Niestety po stracie jednego z naszych środkowych pomocników zabójczą kontrę w 55 minucie wyprowadzają goście i podwyższają wynik na 0:2. Nie mogliśmy tego tak zostawić, odpowiedź była natychmiastowa. W 56 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Kamil Doleżyk, a w 58 minucie wyrównuje Bartosz Rybak, który na boisku pojawił się minutę wcześniej. Bartek miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale jego strzały były minimalnie nie celne, a czasami przeszkadzała nasza murawa. Mimo dalszych ataków UKS-u nie zdobywamy zwycięskiej bramki.