Boisko zamknięte!

Ostatni etap powrotu do treningów może wywołać wiele kontrowersji oraz uwag pod naszym adresem, ale jest to konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa naszym zawodnikom i trenerom

Od 4 maja boisko sportowe przy OSP Warszowice jest zamknięte, aż do odwołania!

Obowiązuje nowy regulamin boiska, zgodnie z którym na boisku mogą przebywać tylko grupy treningowe UKS Warszowice pod opieką trenera z ważnym identyfikatorem.

Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznych warunków treningowych dla naszych podopiecznych, a każda inna osoba może powodować zwiększenie ryzyka zarażenia wirusem. Nie jesteśmy złośliwi, robimy to by ktoś mógł czuć się bardziej bezpiecznie.

Wiemy, że boisko nie jest ogrodzone i zamknięcie do niego dostępu może okazać się trudne, dlatego w najbliższym czasie podejmiemy następujące działania:

- boisko zostanie odpowiednio oznakowane

- Powiadomimy Urząd Gminy Pawłowice oraz GOS Pawłowice, że jako administrator nie dopuszczamy do użytkowania boiska innych grup, niż grupy treningowe z naszego Klubu

- Poprosimy o pomoc Komendanta Policji w Pawłowicach oraz KPP w Pszczynie.

Przepraszamy za utrudnienia, ale najważniejsze dla nas jest zdrowie naszych zawodników i trenerów.

Prosimy o korzystanie z boisk typu „orlik” w naszej Gminie.

Działania są prowadzone na podstawie uchwały nr 01/04/2020 Zarządu Klubu zgodnie z umową dzierżawy boiska nr GOS 132/3/2020 z dnia 02.01.2020