Bieg dla Wiktorka

Dzisiaj w Pawłowicach odbył się bieg dla Wiktorka, chorego na nowotwór, którego głównym organizatorem, była "Sekcja Biegaczy Runteam - Pawłowice". UKS Warszowice także wziął udział w tym biegu oraz pomógł przy mierzeniu czasu uczestników biegów poprzedzających główny bieg. A wszyscy zgłoszeni zawodnicy wzięli udział w biegu głównym na dystansie 6,5 km. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc przy organizacji tego biegu i dziękujemy organizatorom, że pozwolili nam przyłączyć się do tego przedsięwzięcia. Dziś inaczej niż jak zawsze to bywa na meczu, nie liczył się wynik tylko pomoc dla chorego dziecka, może nie jesteśmy wielkim Klubem, ale mamy wielkie serca i chętnie uczestniczymy w takich wydarzeniach.
W biegu głównym wystartowało 13 zawodników z drużyny juniorów oraz trzech zaproszonych przez klub gości. W biegu wzięło udział 180 zawodników powyżej 16 lat. W pierwszej dziesiątce znalazło się dwóch zawodników UKS-u Jakub Gatner z wynikiem 00:27:01 zajął 7 miejsce, a Mateusz Plinata z wynikiem 00:27:48 zajął 8 miejsce. trzeba dodać, że Kuba jest także członkiem Runteam Pawłowice.
Wiktorkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!