Zapraszamy do współpracy

Zawracamy się do Państwa firmy z ofertą współpracy pomiędzy Wami a naszym – Uczniowskim Klubem Sportowym Warszowice. Współpraca ma polegać na obustronnych korzyściach oraz pomocy w rozwoju naszego klubu, który stara się szkolić i wychowywać młodzież i dzieci z Gminy Pawłowice, Gminy Suszec oraz miasta Jastrzębie-Zdrój. Klub nasz w zamian za drobny sponsoring może państwu zaoferować :

-możliwość skorzystania z naszych obiektów dla dzieci i dorosłych - podczas wakacji ,dni wolnych lub w innych dogodnych terminach

-możliwość reklamy Państwa firmy na terenie naszych obiektów czy stronach internetowych,

-reklamę Państwa firmy na koszulkach naszych drużyn , które podczas sezonu rozgrywają mecze na terenie całego Śląska, uczestniczą w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych

- wspólną organizację turniejów piłkarskich , które będą pod Państwa patronatem,

oraz wiele innych pomysłów , które możemy wspólnie omówić i ustalić dokładnie dopasowując do Państwa zapotrzebowania. Nasz klub nie jest nastawiony na zarobek , lecz na szkolenie dzieci i młodzieży w jak najbardziej profesjonalny, ale tani sposób, dlatego współpraca pomiędzy nami a Państwa firmą nie będzie dużym wydatkiem a przyniesie wiele satysfakcji państwu oraz młodzieży trenującej w naszym klubie.

W związku z powyższa ofertą odpowiemy na każde zapytanie i mamy nadzieję, że nie zawiedziecie się Państwo na współpracy z nami.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w w/w sprawie jest Robert Stajer – ukswarszowice@wp.pl tel. 721317930