Grodno Leśnik Kobiór - LKS II Goczałkowice-Zdrój

Autor:

Utworzono:

19.07.2019

Pierwsze 5 minut spotkania w Kobiórze to dominacja zespołu gości. Goczałkowice przeprowadziły kilka akcji, miały kilka rzutów rożnych i po jednym z nich - po wybiciu piłki na 20 metr kapitalnym strzałem popisał się Maksymilian Żebrowski, który nie dał szans broniącemu dziś w bramce Leśnika Krzysztofowi Treli. Na szczęście Leśnik opamiętał się po kilkunastu minutach. Po dobrej akcji zespołowej Rafał Pasternak podał prostopadle do Bartosza Kozyry a ten pokonał w sytuacji sam na sam bramkarza gości. Kilka minut poźniej było już 2:1. Podanie za plecy obrońców posłał Rafał Białas, a Marcin Koterla idący do końca za piłką wymusił błąd bramkarza Goczałkowic i wpakował piłkę do pustej bramki.

Od początku drugiej połowy goście bardzo mocno przycisnęli Leśnika, ale nie wypracowali sobie stuprocentowych sytuacji. A w 76 minucie Kobiórzanie dobrze spresowali w ataku i po podaniu Rafała Pasternaka, wprowadzony 10 minut wcześniej jego młodszy brat Paweł znalazł się w sytuacji sam na sam i podwyższył wynik meczu. Goście spuścili z tonu i w doliczonym czasie swojego drugiego gola zdobył Paweł Pasternak, tym razem po podaniu Sebastiana Suchana.

12.05.2018.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 4:1(2:1) LKS II Goczałkowice Zdrój

0:1 - Maksymilian Żebrowski, 2 min

1:1 - Bartosz Kozyra, 17 min

2:1 - Marcin Koterla, 23 min

3:1 - Paweł Pasternak, 76 min

4:1 - Paweł Pasternak, 90+4 min

Sędziowali: Adam Draczyński (główny) oraz Grzegorz Kluczniok i Filip Nowak (asystenci)

Leśnik: Krzysztof Trela - Łukasz Berski (60.Sebastian Suchan), Adam Grolik, Błażej Kozyra, Krzysztof Jaromin (65.Paweł Pasternak) - Rafał Białas, Karol Machalica, Bartosz Kozyra - Marcin Koterla, Rafał Pasternak (88.Krzysztof Gruszka), Paweł Paliczka (80.Marcin Zienkiewicz).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Goczałkowice II: Filip Pietryja - Bogusław Klaja, Dawid Pietryja, Michał Widłok, Dawid Fusek (80.Krzysztof Grygier), Rafał Dzida, Maksymilian Żebrowski (85.Marek Jacek), Michał Żemła, Bartłomiej Kordoń, Patryk Maiczek, Adam Złotek.

Rezerwowi: Jakub Weszka.

Trener: Marek Jacek.

Żółte kartki: Łukasz Berski (37.faul) - Bartłomiej Kordoń (11.faul), Dawid Pietryja (90+4.niesp.zach.)