LKS Wisła Mała Gospodarze

Autor:

Utworzono:

16.08.2019

Wydział Gier zweryfikował zawody LKS Wisła Mała – Krupiński II Suszec z dnia 31.05.18. na wynik 3:0 w.o. na korzyść drużyny LKS Wisła Mała. W drużynie Krupiński II Suszec wystąpił nieuprawniony zawodnik: Kubik Mateusz.

LKS Wisła Mała - Krupiński II Suszec 4:4(1:1)

Daniel Holewik 28,48, Paweł Holewik 51, Marcin Kuś 90+1 - Kamil Chrobak 21, Tomasz Biber 61, Patryk Król 63, Rafał Witoszek 75

Wisła M: Radosław Wojciechowski - Krzysztof Waleczek, Daniel Holewik, Ireneusz Chlebek, Marcin Kuś, Mateusz Gazda, Paweł Holewik, Artur Wyrwał, Paweł Wyrwał, Mikołaj Chlebek (75.Łukasz Jaworski), Witold Czech.

Krupiński II: Rafał Witoszek, Łukasz Jordan, Dawid Masternak, Patryk Kumor, Mateusz Glichowski, Piotr Drewa, Dawid Skaźnik, Tomasz Mikołajec, Kamil Chrobak, Patryk Król (90.Wojciech Biber), Tomasz Biber.

Żółte kartki: Witold Czech, Łukasz Jaworski, Marcin Kuś, Mateusz Gazda, Ireneusz Chlebek - Kamil Chrobak.