Kolejne sparingi seniorów za nami

W pierwszym sparingu rozgrywanym na boisku sztucznym w Żorach UKS Warszowice przegrał 3:2 z miejscowym Polarisem. Choć mieliśmy wiele sytuacji podbramkowych to nie udało się nam ich wykorzystać. W tym sparingu kontuzji nabawiło się dwóch kluczowych zawodników przez co ich występ w rozgrywkach ligowych stoi pod dużym znakiem zapytania.
Bramki: Marcin Domin, Robert Stajer

W drugim sparingu rozegranym dzisiaj w Rogoźnej na naturalnym boisku UKS Warszowice zremisował 2:2 z miejscowym LKS-Rogoźna występującym na co dzień w rybnickiej A klasie. W tym meczu swoją szansę dostali juniorzy, którzy na turniejach i treningach wykazali się odpowiednimi umiejętnościami. W meczu zagrało 6 młodych zawodników w tym aż 4 w podstawowym składzie. Swoją grą i podstawą na boisku udowodnili, że nie odstają od swoich starszych kolegów. Warto dodać, że bramkę na 0:1 dla Warszowic zdobył bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik juniorki Bartek Purgal, który asystował także przy drugiej bramce.
Bramki: Bartłomiej Purgal, Błażej Krupka

Skład Warszowic mecz z Polarisem
Dawid Lewandowski, Jakub Goraus, Waldemar Szpotowicz, Piotr Somerlik, Artur Gaciek, Mateusz Ciura, Karol Konieczny Janusz Ziebura, Piotr Piotrowski, Robert Stajer, Karol Więcek, Marcin Domin, Łukasz Orszulik, Mateusz Plinta, Sebastian Kajstura, Wojciech Szmidt, Błażej Krupka, Marcin Podkowik, Szymon Szyszka

SKład Warszowic mecz z LKS Rogoźna