Seniorzy wreszcie wygrywają
W swoim 4 meczu kontrolnym rozegranym na boisku w Żorach seniorzy UKS Warszowice pokonali LKS Woszczyce 2:1. Gra seniorów zaczyna nabierać odpowiedniego wyglądu, cieszy zwłaszcza postawa młodych zawodników. Choć mamy jeszcze małe kłopoty ze znalezieniem rasowego strzelca do ataku to pozostałe są już odpowiednio obłożone łącznie ze zmiennikami, którzy też sobie radzą bardzo dobrze. Bardzo dobrze sprawuje się także obrona, która w tym składzie nie będzie miała problemów z rozbiciem każdego ataku przeciwnika. Bramkę na 0:1 dla Woszczyc straciliśmy w pierwszej połowie po złym wybiciu bramkarza. Kilkanaście minut później wynik wyrównał Mateusz Ciura, który pokonał bramkarza niesamowitym strzałem z 20 metrów piłka wpadła prosto w okienko odbijając się jeszcze od słupka. Zwycięskiego gola zdobył Bartłomiej Purgal, który wbiegł między dwóch stoperów Woszczyc odebrał im piłkę i z odległości 6 metrów przelobował interweniującego bramkarza.