Szkółka

O kształcie i składzie drużyny młodzików decyduje trener. Zarząd Klubu będzie interweniował tylko na wniosek trenera.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Wszelkie problemy prosimy w pierwszej kolejności konsultować z trenerem, który sprawuje nadzór nad drużyną ( dotyczy wszystkich drużyn)

2. Dalej podtrzymujemy stanowisko zgodne z programem "Narodowy Model Gry" - RODZIC = KIBIC, wspiera całą drużynę ( dotyczy wszystkich drużyn)

3. Wszystkich obecnych na meczach, turniejach czy treningach prosimy o nie przeszkadzanie trenerom w ich pracy. Trenerzy są wykształceni i posiadają uprawnienia do szkolenia w piłce nożnej. Jeżeli ktoś wie lepiej od trenera to jest proszony o złożenie swojego CV, przyjmiemy każdego kto posiada licencję  PZPN lub UEFA. ( dotyczy wszystkich drużyn)