UKS Warszowice - JUW-e II Jaroszowice 5:0(1:0)

Warszowice: Patryk Błatoń - Łukasz Fityka, Adrian Grzesik (50.Remigiusz Wątor), Łukasz Jordan, Jakub Hoła, Jakub Goraus (82.Dawid Schab), Paweł Orszulik, Tomasz Pietrzyk, Mikołaj Pietrzyk (81.Marcin Olbrich), Arkadiusz Szostek, Sergiusz Wątor.

JUW-e II: Daniel Wójcik - Oskar Dziadek, Artur Germanek, Artur Giza, Wojciech Kolano (70.Bartłomiej Tomczok), Tomasz Liszka (66.Patryk Kozieł), Dawid Malcharek (77.Tobiasz Fuczek), Marlon Potoczny, Kamil Staniec (82.Andrzej Karkoszka), Hubert Sucholas (80.Michał Nyga), Jakub Woźniak.

Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

25.09.2018

Rezerwa JUWe w pierwszej połowie pomimo bardzo młodego składu (średnia 20,06) pokazała sie z bardzo dobrej strony. Pomimo straconej bramki już w 12 minucie byliśmy stroną przeważającą utrzymujacą się przy piłce i do tego stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych niestety zabrakło doświadczenia i skuteczności nawet w 30 minucie mając rzut karny. Niestety Kamil Staniec podał piłki bramkarzowi i teraz stawia kratkę. Do przerwy 1-0. Po przerwie dalej  atakujemy a  gospodarze wyprowadzają kontry i mecz kończy się wynikiem 5-0. Szkoda bo była szansa na pierwsze wyjazdowe punkty. Za tydzień mecz o pozycję czerwonej latarni. Wygrana pozwoli nam przeskoczyć przeciwnika z Gardawic.